1399/08/27

آلبوم نوزدهم

«شما آجرهای این دیوارید – قسمت دوم»

ادامه داستان گروه پینک فلوید بعد از انتشار آلبوم نیمه تاریک ماه و مرور تمامی آهنگها و داستان آلبوم دیوار

تهیه و روایت: بردیا برجسته نژاد

طراحی لوگو و کاور: نیما جمالی

ضبط: فائقه تبریزی

اسپانسر‌1: مارکت اینجا وبسایت

اسپانسر‌2: خنیاگر وبسایت

نام گروه انگلیسی «پینک فلوید» با موسیقی فاخر گره خورده است. گروهی که موسیقی‌شان نه فقط موسیقی، بلکه نزد طرفداران این گروه بعنوان نگرش، فلسفه، تفکر و اعتقاد ریشه دوانده است. در قسمت دوازدهم پادکست آلبوم، با عنوان «هر دو روی ماه تاریک است»، از نحوه شکل‌گیری و به شهرت رسیدن گروه «پینک فلوید» شنیده‌اید و با پروسه‌ی ساخت، انتشار و ترکهای آلبوم «نیمه‌ تاریک ماه» The Dark Side of the Moon آشنا شده‌اید. در قسمت هجدهم پادکست آلبوم، با عنوان «شما آجرهای این دیوارید – قسمت اول» ادامه ماجرای این گروه، بعد از انتشار آلبوم نیمه تاریک ماه، را دنبال کردیم و از نحوه‌ی شکل‌گیری ایده‌ی آلبوم «دیوار» The Wall و چگونگی ساخت آن گفتیم. حالا در این قسمت به بررسی داستان این آلبوم و تک تک ترکهای آن می‌پردازیم.

2 دیدگاه

م
مهدی نویسنده
۱۳۹۹/۱۰/۰۹ ۱۶:۰۰:۳۷
من یه سوالی دارم. اگر خود پینک فلوید منحل شده، براش تو اینستاگرام پیج رسمی زدن که کسی سوء استفاده نکنه؟
پ
پادکست آلبوم
۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۱۴:۵۶:۲۲
وقتی که یه گروه موسیقی منحل میشه، معنیش اینه که فعالیت موسیقیش متوقف میشه و دیگه کار جدیدی ازش به بازار نمیاد. اما از نظر مسائل حقوقی اون گروه همچنان پا برجاست. هنوز کپی رایت، حق انتشار آثار و هزار تا حق دیگه براش محفوظه و همچنان تمام مسائلش نظارت و کنترل میشه. مدیریت شبکه های مجازی هم بر همین اساسه.
ا
امیر
۱۳۹۹/۱۱/۰۱ ۱۵:۱۵:۵۶
صدای دلنشین بردیا برجسته نژاد با محتوای عالی و تسلط خوبش به این محتوا هماهنگ شده و یکی از بهترین پادکستای فارسی شکل گرفته. ممنونم از تیم پادکست البوم و ممنونم از بردیا برجسته، نفستون گرم
پ
پادکست آلبوم
۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۱۴:۵۲:۵۷
ممنونم از شما که پادکست آلبوم رو همراهی میکنین (:

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
در حال بارگزاری..