1399/04/07

آلبوم پانزدهم

«به جنگل خوش آمدی»

داستان شکل گیری و به شهرت رسیدن گروه گانز ان رزز و ماجرای انتشار اولین آلبوم آنها به عنوان اشتهای تخریب

تهیه و روایت: بردیا برجسته نژاد

طراحی لوگو و کاور: نیما جمالی

ضبط: فائقه تبریزی

اسپانسر‌1: لست سکند رادیو ماجرا

اسپانسر‌2: نایت کینگ وبسایت

در میان گروه‌هایی که در دهه هشتاد میلادی، به واسطه تحول عظیمی که در موسیقی راک اتفاق افتاده بود، وارد دنیای موسیقی شدند، نام گروه «گانز ان رزز» Guns N’ Roses به شکل متفاوتی می‌درخشد. گروهی لس‌آنجلسی، شامل پنج پسر جوان، که هیچکدام اهل لس‌آنجلس نبودند و برای رسیدن به آرزوهای‌شان به شهر آمده بودن. پسرانی یاغی، هنجارشکن و خلافکار که توانستند به قله‌ی شهرت و موفقیت برسند. آن هم بدین خاطر که هر آن چیزی که ادعا می‌کردند، به راستی همان بودند!

در قسمت پانزدهم پادکست آلبوم داستان پنج عضو این گروه را می‌شنوید. آنها را تعقیب می‌کنیم تا به نقطه‌‌ای برسیم که در کنار هم گروه گانز ان رزز را شکل دادند. آنها را قدم به قدم دنبال می‌کنیم، از تمرین‌های اولیه تا بستن قرارداد و پیدا کردن مدیر برنامه و تهیه‌کننده می‌گوییم. در ادامه به اولین آلبوم‌شان می‌رسیم: «اشتهای تخریب» Appetite For Destruction، آلبومی که بعنوان پرفروش‌ترین دبیو آلبوم (اولین آلبوم منتشر شده از یک آرتیست) تاریخ موسیقی آمریکا شناخته می‌شود.

3 دیدگاه

m
marziye
۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۱۱:۰۲:۰۵
وای نمی دونین دیروز چقدر خوشحال شدم وقتی فهمیدم آلبوم قسمت جدید داره. D:
N
Narges
۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۲۲:۴۸:۲۸
من حدود یه هفته‌ست با پادکست شما آشنا شدم، هفتاد درصد اپیزودهارو تو این مدت گوش دادم! به جرئت هر اپیزود از اپیزود قبل بهتر و کامل تر میشه؛ این اپیزود هم واقعا خوب بود. تبریک میگم بهتون. امیدوارم همینطور اپیزودهای حرفه‌ای ازتون بشنویم
F
Farid
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ ۲۰:۵۶:۱۴
بردیا بی نظیری،اطلاعاتی که میدی خیلی درست و حسابی و کاریه شاخیه.من سال‌ها منتظر همچین چیزی بودم،یه پادکست هم از یاران دیروز،امروز،و فردا،(آناتما) بدید.گروهی که یاد آوری کرد که ما تنها نیستیم.
سایتون مستدام.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب تکمیلی مرتبط

Post
قسمت پانزدهم، گانز ان رزز، به روایت تصویر
1399/05/12

در قسمت پانزدهم پادکست آلبوم، با عنوان «به جنگل خوش آمدی»، داستان گروه «گانز ان رزز» Guns N' Roses و انتشار آلبوم «اشتهای تخریب» Appetite for Destruction را می‌شنوید. در این پست با تصویر این قسمت را مرور دوباره‌ای می‌کنیم.

در حال بارگزاری..